Hakkımızda

Hakkımızda

Mavi Kulvar Spor Kulübü, hayatını spora adamış Nurdan Şencan Albayrak tarafından 2013 yılında kuruldu. Kulübümüz, farklı seviyeler için oluşturulan yüzme programları ile temel tekniklerin geliştirilmesini hedefler. Profesyonel antrenörler eşliğinde 3 yaştan itibaren her yaş grubuna uygun derslerimiz, etkili ve hızlı bir öğrenme sürecini kapsar.

Spor kulübümüz “öğrenmenin yaşı yoktur” mottosu ile yüzme serüveninde tüm katılımcılarımızla özel olarak ilgilenilmesini sağlar. Akademik eğitmen kadromuz, oluşturduğumuz güvenli eğitim alanında temel teknikleri aktarırken keyifli bir atmosfer oluştururlar. Önceliğimiz, öğrencilerimizin temel yüzme becerilerini geliştirmesi ve suda hakimiyet kazanmalarıdır. Antrenörlerimiz tarafından kontrollü bir öğrenme süreci planlanır. Su yüzeyinde durabilme, temel teknikler ve sonrasında farklı yüzme stilleri ile öğrencilerimizin profesyonel anlamda kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz. Derslerimiz, fiziksel ve kişisel gelişimi destekleyen bir süreci içerir. Yüzme havuzumuz, yarı olimpik olup profesyonel yüzücü eğitimleri için uygundur. Böylece öğrencilerimiz, geleceğin sporcu adayları olabilirler.

Yüzme bilmeyen, sudan çekinen ve korkan yetişkinler için konforlu ve rahat bir eğitim süreci planlıyoruz. Çocuk yüzme derslerimiz, erken yaşlarda çocukların sudan korkmadan ve eğlenceli bir atmosferde sporcu kimliklerini geliştirmek üzere programlanır. Amacımız, sunduğumuz güvenli alanda her yetişkin ve çocuğa yüzme sevgisini aşılamaktır. Bu anlamda profesyonel antrenörlerimiz; bilgi, deneyim ve tecrübelerini adım adım öğrencilerimize aktararak keyifli ve eğitici programlar oluştururlar.